O firmie

Usługi transportowe – to główna dziedzina w której specjalizuje się nasza firma. Bomal Transport powstała w 2006 roku. Od tego czasu wzbudziliśmy zaufanie i chęć współpracy z wieloma pasażerami, którzy chętnie powracają do naszych usług. Za priorytet uważamy zadowolenie i komfort Klienta. Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie i chętnie dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Bazujemy wyłącznie na doświadczonych i wykwalifikowanych kierowcach, którzy posiadają specjalny kurs przewozu osób.

Zajmujemy się transportem pasażerskim na terenie całego kraju. Dysponujemy nowoczesną flotą bogato wyposażonych pojazdów, które cechuje dobry stan techniczny i wizualny. Nasze pojazdy są zawsze zadbane i czyste, tak aby Państwa podróż przebiegała w jak najlepszych warunkach. Nasi Klienci wymagają często indywidualnego podejścia, dlatego nasze busy przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ze względu na to iż dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa podróżujących wszystkie autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa

Jeśli stawiają Państwo na profesjonalizm, rzetelność, ekskluzywność i atrakcyjne ceny, nasza oferta na pewno sprosta wszelkim oczekiwaniom!

Zapewniamy:

  • komfortowe mikrobusy
  • niezbędne kwalifikacje (certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencję na krajowy przewóz osób)
  • ubezpieczenie pasażerów (NW)
  • odpowiedni stan techniczny i wizualny mikrobusów
  • możliwość przewozu osób niepełnosprawnych – na wózkach inwalidzkich

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do obejrzenia zdjęć naszych samochodów.

Najwyższy poziom usług potwierdzają referencje zamieszczone referencje